Nechte se rozmazlovat v historickém centru Františkových Lázní

 

Vážení hosté,

po vyhlášení nových, přísnějších vládních opatření ve středu 21.10. mohou naše lázně přijímat další hosty na lázeňské léčebné pobyty. Jedná se o pobyty, v jejichž programu je zahrnut lékař. Zákaz nástupu nových hostů se týká víkendových a wellnessových pobytů nebo hotelového ubytování s výjimkou pracovní cesty. Náš provoz je v obou hotelech zajišťován při maximálním splnění všech hygienických opatření, která jsou nastavena na nejvyšší možné úrovni, aby se všichni hosté cítili zcela bezpečně.
S přáním pevného zdraví

Tým hotelu Savoy****
a Goethe***

S VOUCHEREM DO LÁZNÍ

U nás lze uplatnit státní voucher ve výši 4000 Kč, a to i na týdenní pobyt.

Postup je jednoduchý: vygenerujete si voucher na www.kudyznudy.cz, provedete rezervaci vybraného pobytu na recepce@spahotel-savoy.cz nebo recepce@spahotel-goethe.cz. V rezervaci je nutno uvést číslo voucheru a my se Vám následně sami ozveme. Pokud bude voucher platný, částka za pobyt Vám bude ponížena.

Františkovy LázněUžijte si pobyt

Ať jste sami, v páru, s přáteli či ve skupině, pro každého najdeme vhodný pobyt. Rádi vám pomůžeme s výběrem ideálního pobytu pro vás i vaše nejbližší. Kromě klasických lázeňských léčebných pobytů na tři nebo čtyři týdny zaměřených na léčení nemocí srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí včetně neplodnosti a následné onkologické péče, nabízíme také velmi oblíbené wellness pobyty. Přijeďte k nám do jednoho ze dvou našich stylových hotelů.

Léčba a odpočinekSpojte příjemné s užitečným

Léčebné pobyty

Tradiční františkolázeňská léčebná kůra je zárukou úspěšné lázeňské léčby. Vyberte si z našich bohatých programů.

Krátkodobé pobyty

Pobyty ušité na míru v každém ročním období. Přijeďte se nechat hýčkat a odpočinout si do Františkových lázní.

Léčba přírodními léčivými zdroji

Poznejte unikátní františkolázeňšké přírodní zdroje a nechte na sebe působit jedinečné léčivé účinky přírodní léčivé vody, slatiny a plynu.

Zábava a odpočinek

Užijte si koncerty, přednášky, módní přehlídky, taneční večery s živou hudbou, výlety, vernisáže. Vyzkoušejte tenisové kurty, golfové hřiště, nordic-walking a vyhlášené Aquaforum.

 

Co je u nás nového?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lázeňský hotel SAVOY ve Františkových Lázních hodnocení