Vážení klienti,

protože nám velmi záleží na Vaší bezpečnosti a plnohodnotném pobytu ve Františkových Lázních přijímáme od 24.1.2021 do lázní pouze klienty s negativním testem na COVID-19, ne starším než 72 hodin. Oficiální zprávou o negativním výsledku se prokážete při příjmu na recepci hotelu Savoy. Pokud nebudete mít možnost podstoupit test před příjezdem do lázní, můžete se nechat otestovat přímo v lázních na sesterně hotelu Savoy. Antigenní testy provádíme vždy v den příjezdu za poplatek 201 Kč. Výsledek testu je k dispozici do 15 minut. V případě negativního výsledku se můžete ubytovat, v opačném případě Vás bohužel nebudeme moci přijmout k pobytu.

K pobytu bez nutnosti negativního testu budou přijati klienti, kteří předloží oficiální zprávu lékaře nebo hygienické stanice o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích tří měsíců před nástupem do lázní.

Nadále platí povinnost mít ve vnitřních společných prostorách lázní zakrytá ústa a nos. Žádáme Vás proto, abyste přijeli vybaveni rouškami na celou dobu pobytu v lázních. Roušky je také možné zakoupit na sesterně hotelu Savoy.

Co by vás mohlo zajímat?

Děkujeme Vám za respektování požadavků a přejeme příjemný pobyt v lázních.

Tým hotelu Savoy****
a Goethe***

Nechte se rozmazlovat v historickém centru Františkových Lázní

 

S VOUCHEREM DO LÁZNÍ

U nás lze uplatnit státní voucher ve výši 4000 Kč, a to pouze na 2 týdenní pobyt.

Postup je jednoduchý: vygenerujete si voucher na www.kudyznudy.cz, provedete rezervaci vybraného pobytu na recepce@spahotel-savoy.cz nebo recepce@spahotel-goethe.cz. V rezervaci je nutno uvést číslo voucheru a my se Vám následně sami ozveme. Pokud bude voucher platný, částka za pobyt Vám bude ponížena.

Františkovy LázněUžijte si pobyt

Ať jste sami, v páru, s přáteli či ve skupině, pro každého najdeme vhodný pobyt. Rádi vám pomůžeme s výběrem ideálního pobytu pro vás i vaše nejbližší. Kromě klasických lázeňských léčebných pobytů na tři nebo čtyři týdny zaměřených na léčení nemocí srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí včetně neplodnosti a následné onkologické péče, nabízíme také velmi oblíbené wellness pobyty. Přijeďte k nám do jednoho ze dvou našich stylových hotelů.

Léčba a odpočinekSpojte příjemné s užitečným

Léčebné pobyty

Tradiční františkolázeňská léčebná kůra je zárukou úspěšné lázeňské léčby. Vyberte si z našich bohatých programů.

Krátkodobé pobyty

Pobyty ušité na míru v každém ročním období. Přijeďte se nechat hýčkat a odpočinout si do Františkových lázní.

Léčba přírodními léčivými zdroji

Poznejte unikátní františkolázeňšké přírodní zdroje a nechte na sebe působit jedinečné léčivé účinky přírodní léčivé vody, slatiny a plynu.

Zábava a odpočinek

Užijte si koncerty, přednášky, módní přehlídky, taneční večery s živou hudbou, výlety, vernisáže. Vyzkoušejte tenisové kurty, golfové hřiště, nordic-walking a vyhlášené Aquaforum.

 

Co je u nás nového?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lázeňský hotel SAVOY ve Františkových Lázních hodnocení