Informace pro klienty zdravotních pojišťoven ČR

Proč si vybrat SPA & MEDICAL HOTEL GOETHE ***?

  • Standardní ubytování a služby 3*
  • Volný vstup do wellness
  • Kvalita poskytovaných služeb
  • Poskytované léčení na vysoké úrovni
  • Dlouholetá zkušenost s léčební medicínou pro zdravotní pojišťovny
  • Pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, fénem, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou
  • Vynikající poloha, která umožňuje snadný přístup k mnoha atrakcím v okolí, jako jsou lázeňské centrum, kolonády, parky a další.
  • Restaurace a kavárna přímo v hotelu s místními specialitami
  • Ideální místo pro odpočinek a relaxaci

Lékařem doporučená lázeňská péče je nutnou součástí léčebného procesu. Rozděluje se na dva typy: komplexní lázeňskou péči (KLP), kterou plně hradí zdravotní pojišťovna, a příspěvkovou lázeňskou péči (PLP), kterou pojišťovna hradí pouze z části. Můžete si vybrat, jestli se budete léčit jako samoplátce, nebo prostřednictvím své zdravotní pojišťovny (ZP) jako součást nezbytné zdravotní péče, která je hrazena z vašeho zdravotního pojištění.

VYUŽIJTE NAŠÍ SPECIÁLNÍ ZIMNÍ NABÍDKU A DOPŘEJTE SI KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKOU LÉČBU BEZ DOPLATKU

Vaše možnosti jsou:

Komplexní lázeňská péče (KLP)

Komplexní lázeňská péče (KLP) je typ lázeňské péče, který je plně hrazen zdravotní pojišťovnou. Jde o komplexní služby, které zahrnují nejen léčebnou péči, ale také ubytování a stravování. Tyto služby jsou poskytovány pacientům v lázeňském zařízení s cílem zlepšit jejich zdravotní stav a podpořit jejich uzdravení. Tyto pobyty jsou řízeny lékařem a složené z různých procedur, jako je například koupel, masáž, cvičení a další terapie. Cílem KLP je poskytnout pacientům komplexní a integrovanou péči, která jim pomůže dosáhnout co nejlepšího zdravotního stavu.

DOPLATKY:

Vedlejší sezóna 01.01. - 31.3.2023 a 01.11. - 31.12.2023
Uvedené ceny jsou za jednu osobu.

Hlavní sezóna 01.04. - 13.10.2023
Uvedené ceny jsou za jednu osobu.


Příspěvková lázeňská péče (PLP)

Příspěvková lázeňská péče (PLP) je druh lázeňské péče, který je částečně hrazen zdravotní pojišťovnou. Tyto služby zahrnují léčebnou péči, ubytování a stravování, ale v menší míře než komplexní lázeňská péče (KLP). Pacienti, kteří absolvují pobyt v rámci PLP, si sami hradí náklady na ubytování, stravování a poplatek z pobytu, dle novely zákona č. 565/1990 Sb. (609/2020 Sb.) Tyto pobyty také většinou vyžadují schválení ze strany zdravotní pojišťovny a jsou řízeny lékařem. Cílem PLP je poskytnout pacientům léčebnou péči, která jim pomůže zlepšit jejich zdravotní stav, a zároveň jim umožní účastnit se programu lázeňského zařízení. Léčení se musí uskutečnit do 6 měsíců od data vystavení návrhu.

DOPLATKY:

Vedlejší sezóna 01.01. - 31.3.2023 a 01.11. - 31.12.2023
Uvedené ceny jsou za jednu osobu.

Hlavní sezóna 01.04. - 13.10.2023
Uvedené ceny jsou za jednu osobu.


Rezervace pro klienty zdravotních pojišťoven

Telefon: +420 354 204 991

Pracovní doba: Po-Pá 6:00 - 14:30

Email: lazne.goethe@hotelis.cz


Kontaktujte nás: